Popular Search Keywords (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Page
nl: Pagina

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Server name
nl: Servernaam

en: Sort
nl: Sorteren
