Popular Search Keywords (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Page
ps: پاڼه

en: Filters
ps: چاڼونه
