Popular Search Keywords (1.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Filters
ca: Filtres

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Sort
ca: Ordenació

en: About
ca: Detalls
