Popular Search Keywords (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Mál

en: Search
is: Leita

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Page
is: Síða

en: Filters
is: Filtur

en: About
is: Um
