Popular Search Keywords (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Filters
oc: Filtres

en: About
oc: A prepaus
