Popular Search Keywords (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Page
sl: Stran

en: Filters
sl: Filtri

en: About
sl: O modulu
