Popular Search Keywords (1.0.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User ID
uk: ID користувача

en: Page
uk: Сторінка

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Filters
uk: Фільтри

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: About
uk: Про модуль

en: Primary Key
uk: Первинний ключ
