Popular Search Keywords (1.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Page
bg: Страница

en: Filters
bg: Филтри

en: Server name
bg: Име на сървър
