Popular Search Keywords (1.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
