Popular Search Keywords (1.0.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Page
he: דף

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Filters
he: מסננים

en: Sort
he: מיון

en: About
he: אודות
