Popular Search Keywords (1.0.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Filters
hu: Szűrők

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: About
hu: Leírás
