Popular Search Keywords (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filters
km: តម្រង

en: About
km: អំពី
