Popular Search Keywords (1.0.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Page
lv: Lapa

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort
lv: Kārtot

en: About
lv: Par
