Popular Search Keywords (1.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Дыл

en: Search
mn: Дилээри

en: Page
mn: Арын

en: Filters
mn: Шүүрлер

en: About
mn: Дугайында
