Popular Search Keywords (1.0.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Page
be: Старонка

en: Filters
be: Фільтры

en: About
be: Аб
