Popular Search Keywords (1.0.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Page
cs: Stránka

en: Filters
cs: Filtry

en: Sort
cs: Řazení

en: About
cs: Popis
