Popular Search Keywords (1.0.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Page
el: Σελίδα

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Filters
el: Φίλτρα

en: About
el: Περί
