Popular Search Keywords (1.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Page
eu: Orria

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: About
eu: (r)i buruz
