Popular Search Keywords (1.0.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: Filters
fr: Filtres

en: Server name
fr: Nom du serveur

en: Sort
fr: Trier

en: About
fr: À propos

en: Primary Key
fr: Clé primaire
