Popular Search Keywords (1.0.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ
