Popular Search Keywords (1.0.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Keywords
is: Lykilorð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Page
is: Síða

en: Filters
is: Síur

en: Sort
is: Raða

en: About
is: Um
