Popular Search Keywords (1.0.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Keywords
it: Parole chiave

en: User ID
it: ID utente

en: Page
it: Pagina

en: Session ID
it: ID sessione

en: Filters
it: Filtri

en: Server name
it: Nome server

en: Sort
it: Ordinamento

en: About
it: Informazioni
