Popular Search Keywords (1.0.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Sort
jv: Urutna

en: About
jv: Ngenani
