Popular Search Keywords (1.0.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Page
ka: გვერდი

en: Filters
ka: ფილტრები
