Popular Search Keywords (1.0.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
