Popular Search Keywords (1.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Page
ne: पृष्ठ

en: About
ne: बारेमा
