Popular Search Keywords (1.0.4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Filters
sv: Filter

en: Sort
sv: Sortera

en: About
sv: Om
