Popular Search Keywords (1.0.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Filters
ar: المرشحات

en: About
ar: حول
