Popular Search Keywords (1.0.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Filters
ast: Filtros
