Popular Search Keywords (1.0.6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Page
cy: Tudalen

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Filters
cy: Hidlyddion
