Popular Search Keywords (1.0.6) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Filters
fa: فیلترها

en: Server name
fa: نام سرور

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: About
fa: درباره
