Popular Search Keywords (1.0.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: About
gu: વિશે
