Popular Search Keywords (1.0.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: About
hi: के बारे में
