Popular Search Keywords (1.0.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Page
lt: Puslapis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: About
lt: Apie
