Popular Search Keywords (1.0.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: About
my: အကြောင်း
