Popular Search Keywords (1.0.6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Page
pl: Strona

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Filters
pl: Filtry

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Sort
pl: Sortowanie

en: About
pl: O stronie
