Popular Search Keywords (1.0.6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Page
vi: Trang

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: About
vi: Giới thiệu
