Popular Search Keywords (1.0.7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Page
pt: Página

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: Filters
pt: Filtros

en: Server name
pt: Nome do servidor

en: Sort
pt: Ordenar

en: About
pt: Sobre
