Popular Search Keywords (1.0.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Page
bs: Strana

en: Filters
bs: Filteri
