Popular Search Keywords (1.0.7) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Keywords
da: Nøgleord

en: User ID
da: Bruger ID

en: Page
da: Side

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Filters
da: Filtre

en: Server name
da: Servernavn

en: Sort
da: Sortér

en: About
da: Om
