Popular Search Keywords (1.0.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Page
eo: Paĝo

en: Filters
eo: Filtroj
