Popular Search Keywords (1.0.7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Page
kk: Бет

en: Filters
kk: Фильтерлері
