Popular Search Keywords (1.0.7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: About
ku: دەربارە
