Popular Search Keywords (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Filters
ro: Filtre

en: Sort
ro: Sortare

en: About
ro: Despre
