Popular Search Keywords (1.0.7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Timestamp
ru: Время

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Page
ru: Страница

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Filters
ru: Фильтры

en: Server name
ru: Название сервера

en: Sort
ru: Сортировка

en: About
ru: Информация
