Popular Search Keywords (1.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Session ID
sk: ID session

en: Filters
sk: Filtre

en: Sort
sk: Zoradiť

en: About
sk: Informácie o
