Popup Dialog (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
