Popup Dialog (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
