Popup Dialog (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
