Popup Dialog (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
